KONST / Litografier / Färglitografi 9412493
nr 941 2493
Färglitografi
Leif Kath, spelkort, ET, signerad, 1971, motivet: 30x37
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:32:53
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)